Brutálisan végeztek a vízilóval
Bocsáss meg Gustavito!
[V.J.] publikálva: 2017-02-28 16:58:00 | Nyomtatás
Naponta tíz embert gyilkolnak meg Salvadorban, ahol ezek a hírek már nem ráznak meg szinte senkit, de Gustavito szörnyű halála valóságos népmozgalmat indított el a közösségi médiában.
Bocsáss meg Gustavito! - így kérnek elnézést a 15 éves közönség kedvenc vízilótól, aki hosszas agónia után lehelte ki lelkét az állatkertben San Salvadorban. A kulturális miniszter barbárságnak nevezte a víziló lemészárlását. A rendőrség országos hajtóvadászatot indított Gustavito gyilkosai után. Mi történt ? A hétvégén éjszaka ismeretlenek behatoltak a víziló szállására az állatkertben San Salvadorban. Valószínűleg ólomcsövekkel és valamilyen vágóeszközökkel voltak felfegyverkezve. Az állatorvosok szerint sokáig ütlegelték a szerencsétlen Gustavito-t, majd a gyerekek kedvencének torkát próbálták meg elvágni.
Ez végülis nem sikerült, de olyan súlyos sebeket okoztak a szerencsétlen vízilónak, hogy az végülis belehalt a brutális támadásba. Ki és miért ölhette meg Gustavito-t? A választ egyelőre senki sem tudja, de Salvadorban mindenki a helyi gengszterbandákra gyanakszik. Ezek a gengszterbandák jórészt olyan tagokból állnak, akik Los Angelesben töltötték a gyerekkorukat. Salvadorban ugyanis polgárháború dúlt. Ez elől sok család Los Angelesbe menekült. A polgárháború aztán végetért, és a családok nagy része visszatért Salvadorba. A gyerekek zöme az utcai harcokban szerezte meg első tapasztalatait Los Angelesben. Hazatérve ezt tökélyre fejlesztették. Ezért hal meg naponta legkevesebb tíz ember gyilkosság miatt. De szegény Gustavito miért ? Valószínűleg szimbólum volt, és egy gengszterbanda meg akarta mutatni a többinek: még attól sem riad vissza, hogy a gyerekek kedvencét, Gustavito-t, a vízilovat brutálisan meggyilkolja.
Galéria:
A kategória további hírei:
Egy magyar recepciós mesél
Életveszélyes a túrázás
3. Emeletes ülések a repülőkön
Ez (is) lehet a jövő
Több mint 100 világörökségi helyszín tűnhet el
5. Döbbenetes emberek szavaztak vasárnap
Zárcsökkentést és táncos játszóteret kért a két szavazó
Két év tombolás után csak a férj
7. Nádas Tamás barátom emlékére
Lezuhant a műrepülő világbajnok
8. Csodanövény válthatja ki az antibiotikumokat
A kerti sarkantyúka a 2013-as esztendő gyógynövénye
9. Blöff - Nem lehet méregteleníteni a testünket
Zacher Gábor toxikológus elmondja az igazat
Szex kölcsönbe
1. Ezek voltak a legnagyobb szerelmek 2023-ban
Sztárjainkat is utolérte a szerelem
2. Tönkretette Marilyn Monroe ruháját Kardashian
Hiányzó gyémántok
3. A lelked mélyére ás le ez a személyiségteszt
Készen állsz?
4. 5 tuti tipp a boldogabb élethez
Így szabadulhatsz meg a negatív érzelmektől
5. Ez a legizgalmasabb csillagjegy
Elmondjuk, miért!
6. Ez a 3 csillagjegy őrjítően érzéki és szexi
Köztük vagy?
7. Jolie keményen megvádolta Pittet
„Történt családon belüli erőszak…”
8. Tovább dagad a Nagy Feró botrány!
Majka kiborult: Miért kell ilyen álszent sz.rnak lenni?
9. Nagy titokban házasodott össze a sztárpár
Nem akárhol buktak le
10. Öngyilkossággal kokettált az álomesküvő után
A királyi családban sem fenékig tejfel az élet
Szépség és kitartás