Szonja mióta csak az eszét tudja, modell akart lenni
[KIF] publikálva: 2019-08-11 07:00:00 | Nyomtatás
www.rivercast.hu
Dudik Szonja nem számít kezdőnek a pályán. Még csak 23 éves, de megszámlálhatatlan fotózáson és szépségversenyen vett már részt. Megynerte a magyar Miss Princesst, a nemzetközi versenyen pedig Miss Talent kategóriában első helyezést ért el.
Szonjáról azt nem lehet mondani, hogy tétlenkedne, vagy a fiatalokat érintő általános problémával küzdene: nincs terve a jövőre nézve. Szonja végzett női szabó és divattervező. Ez a szakma szorosan kapcsolódik a modellkedéshez és ugyanúgy érdekli őt. A fiatal lány több lábon szeretne állni.
Tervei között szerepel egy saját ruhamárka létrehozása, egy étterem- és szállodalánc megnyitása, illetve a Miss World szépségverseny megnyerése. Szonja tehát nem fog unatkozni. A céltudatossága mindenesetre kellő mennyiségű, hiszen mint nekem is kijelentette, neki nem álmai, hanem tervei vannak.
Remek alakját a sportnak köszönheti. Szonja szinte mindenben kipróbálta magát: akrobatikus gimnasztika, rocky, foci, aerobik, hip-hop, csak hogy néhányat említsek.
Szonja a Miss Talenten elért első helyezést is széleskörű érdeklődésének köszönheti. A magyar néptánc elemeket ritmikus gimnasztikával keverte, így pillanatok elnyerte a zsűri tetszését kreatív produkciójával.
Galéria:
A kategória további hírei:
Egy magyar recepciós mesél
Életveszélyes a túrázás
3. Emeletes ülések a repülőkön
Ez (is) lehet a jövő
Több mint 100 világörökségi helyszín tűnhet el
5. Döbbenetes emberek szavaztak vasárnap
Zárcsökkentést és táncos játszóteret kért a két szavazó
Két év tombolás után csak a férj
7. Nádas Tamás barátom emlékére
Lezuhant a műrepülő világbajnok
8. Csodanövény válthatja ki az antibiotikumokat
A kerti sarkantyúka a 2013-as esztendő gyógynövénye
9. Blöff - Nem lehet méregteleníteni a testünket
Zacher Gábor toxikológus elmondja az igazat
Szex kölcsönbe
1. El sem akarjuk hinni, hogy válna Varga Judit
Egy bulvárlap círt cikket, a házaspár reagált
2. Medve kergetett egy síelőt Erdélyben - videó
Gyorsan vágott az esze
3. A MÁV szemét továbbra is csípik a graffitik
Állítólag javult a tendencia
Egy időre abba is hagyja most a zenélést
5. Koronaékszer-lakodalomra készülnek Ajakon
Sanyi bácsi túllőtt a célon
6. Ekkora mázlija senkinek sem lehet
Egy nyáron kétszer vált hipergazdaggá
7. Lábát törte Törökországban Katie Price
Egyszerre mindkettőt
8. Kanye West indul az elnökválasztáson
Kim Kardashiannal közösen célozzák meg a Fehér Házat
9. A színész nyakának ugrott az óriáspatkány
Megkergültek a járványban
10. Karanténban a násznép Tolnában
Az anyakönyvvezető sem úszta meg
Hip-hop szerelmese