Csonka Kitti fényes jövő előtt áll
[tiszai] publikálva: 2014-06-06 07:00:00 | Nyomtatás
www.rivercast.net
A most 18 éves lány hamarosan érettségizik és nemzetközi igazgatás szakon szeretne továbbtanulni a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen. De előtte nyáron még elruccan Thaiföldre.
Kitti tavaly végzett el egy modelliskolát, majd meg is nyerte a Miss Éden szépségversenyt. Már kislány kora óta érdekelte a modellkedés, mindig is vonzotta a ruhák, cipők csillogó világa. A fiatal lány szívesebben vállal fotózásokat, mint kifutón való szereplést.
A Miss Éden nemzetközi szépségverseny nyerteseként a nyáron Thaiföldre látogathat, ahol castingokra, fotózásokra fog járni. Nyereményéhez egy tengerparti fotózás is hozzátartozik, amit már nagyon izgatottan vár.
A fiatal szépség nagymamája cipőit próbálgatva tette meg az első lépéseket modellként.Kitti számára fontos a modellkedés, de mellette az iskola is. Mindenképpen szeretné elvégezni az egyetemet, de nem szeretne modellkarrierjéről sem lemondani. A külföldi modellek közül Tyra Banks az egyik példaképe. A fekete szépség több évadon keresztül futó műsorában olyan modelleket keresett az Egyesült Államokban, akik valamiben különlegesek, eltérnek az átlagtól. Ezzel szerette volna felhívni a figyelmét az embereknek, hogy mindenki lehet szép, csak az a lényeg, hogy belülről annak érezze magát.
Kitti szeretné majd hírnevét jó célra használni. Mivel lisztérzékeny, szeretne kiállni a többi, hasonló problémával küzdő ember mellett. Képviselni és támogatni szeretné őket, hiszen rengetegen nem is betegek valójában, és visszaélnek a betegséggel járó kedvezményekkel.Ők azok, akik nem tudják, milyen költséges és körülményes ezt a helyzetet kezelni.
A lisztérzékeny emberek képviselése mellett, Kittinek nagy álma, hogy részt vehessen egy víz alatti fotózáson. Nagy kihívásnak tartja és szeretné kipróbálni magát, hogy vajon elég rátermett-e.
Galéria:
A kategória további hírei:
Egy magyar recepciós mesél
Életveszélyes a túrázás
3. Emeletes ülések a repülőkön
Ez (is) lehet a jövő
Több mint 100 világörökségi helyszín tűnhet el
5. Döbbenetes emberek szavaztak vasárnap
Zárcsökkentést és táncos játszóteret kért a két szavazó
Két év tombolás után csak a férj
7. Nádas Tamás barátom emlékére
Lezuhant a műrepülő világbajnok
8. Csodanövény válthatja ki az antibiotikumokat
A kerti sarkantyúka a 2013-as esztendő gyógynövénye
9. Blöff - Nem lehet méregteleníteni a testünket
Zacher Gábor toxikológus elmondja az igazat
Szex kölcsönbe
1. A MÁV szemét továbbra is csípik a graffitik
Állítólag javult a tendencia
Egy időre abba is hagyja most a zenélést
3. Koronaékszer-lakodalomra készülnek Ajakon
Sanyi bácsi túllőtt a célon
4. Ekkora mázlija senkinek sem lehet
Egy nyáron kétszer vált hipergazdaggá
5. Lábát törte Törökországban Katie Price
Egyszerre mindkettőt
6. Kanye West indul az elnökválasztáson
Kim Kardashiannal közösen célozzák meg a Fehér Házat
7. A színész nyakának ugrott az óriáspatkány
Megkergültek a járványban
8. Karanténban a násznép Tolnában
Az anyakönyvvezető sem úszta meg
9. Szülés a villamosmegállóban Budapesten
Rendőrök voltak a bábák
10. Szexbabák a stadion lelátóján
Szabadkozik a koreai klub
Penny továbblépett