Két fővárosi rendőr értelmetlen halála
2015-02-07 09:03:00 szorenyi.p
Két rendőr életét vesztette egy közúti balesetben Budapesten szombaton kora hajnalban. Az Üllői úton történt balesetben három autó ütközött, az egyik egy rendőrségi szolgálati gépkocsi volt.
A szolgálati autóban utazó két rendőr olyan sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. Az egyik gépkocsiból egy embert a mentők súlyos sérülésekkel kórházba szállítottak. A baleset körülményeit vizsgálják.
Az ORFK reggel azt közölte honlapján, hogy a XVIII. kerületi rendőrségnél dolgozott a halálos balesetet szenvedett törzsőrmester és őrmester. Temetésükről később intézkednek.
A rendőrség épületeire gyászlobogót tűznek ki.
Később Kecskemétnél szintén ketten vesztették életüket, amikor lesodródott az útról és fának ütközött egy autó az 5-ös főúton Kecskemét és Lajosmizse közöt. Az autóban öten utaztak, az életben maradt három embert a mentők kórházba vitték.