Kovács Kinga lett az Ezüstpart szépe
2010-08-01 00:00:00 mennyei
A 18 éves budapesti Kovács Kinga lett Ezüstpart szépe. A balatoni Ezüstpart legfelkapottabb magánstrandján, a Partystrandon rendezték meg a miss Ezüstpart választást, melyen négy országból 28 gyönyörű lány vett részt.
A máodik helyet a 16 esztendős Bernáth Klaudia szerezte meg, harmadik Hetey Adrienn lett. A lányok először fürdőruhában, majd nyári ruhában, végül extrém fürdőruhában léptek fel. Az indulók között volt a dán tornászválogatott két tagja is, fellépett egy gyönyörű alakú vajdasági hölgy, és több erdélyi modell is. A 21 éves Sarah az ausztráliai Sydney-ben született, és edzőtáborba jött a Balatonhoz, de úgy döntött, pihenésképpen benevez a versenyre.
A medence és a Balaton partján, a trópusokat idéző hangulatban a verseny szakaszai között az év divattervezőjének, Lakatos Sándornak a kollekcióit láthatta a közönség, majd önvédelmi bemutató és hulladékból készült ruhák show-ja következett. A fergeteges versenyen végül a közönség szavazataival nyert Kinga, aki egy hétig nyaralhat partnerével az Ezüstpart Hotelben.