2013-11-30 07:02:00 V.J.
Nem gondolta volna Zsófi, hogy modellkarrierjét mindjárt Mikulásként kezdi. A csodaszép 18 éves budapesti középiskolás lány két óra alatt csábos Mikulássá változott a műteremben.
Persze a hangulat is a témának megfelelő volt, így aztán bármikor láthatjuk őt ebben a szerelésben. A pompás fotókat persze becsempészi majd barátja cipőjébe is december 6-án reggel. Ennél kellemesebb meglepetés még nem ért férfiembert.
Zsófi természetesen nemcsak Mikulásként, de bármilyen más szerepben is szívesen pózól, hiszen a fotózást a legkellemesebb feladatnak tartja. Szeretne igazán komoly magazinokban is szerepelni. A képeket elnézve erre minden esélye megvan. Lehet, hogy húsvétkor már nyuszijelmezben látjuk?