Nem bírnak magukkal az oroszok

2018-07-21 12:15:00 Kovacs R.

hírkép

A csapat technikai versenyszámban is Oroszország nyert a Budapesten zajló junior műúszó-világbajnokságon.

A szervezők pénteki tájékoztatása szerint a magyar csapat húsz indulóból a 14. helyen végzett.

Az aranyérmes orosz együttes tagjai közül már harmadszor állhatott a dobogó felső fokára a csütörtökön párosban duplázó Kszenija Ladnaja és Jelizaveta Minyajeva.

A magyar csapat a júniusi, tamperei Európa-bajnoksághoz képest - ahol tizedik lett - előrelépett, mert ezúttal csak hét európai válogatott bizonyult jobbnak nála.

Szombaton 11 órától a csapat szabadprogram selejtezője szerepel a vb műsorán, délután előbb a vegyespáros technikai döntőjét rendezik (17 óra), majd a délelőtti legjobb 12 fináléja zárja az utolsó előtti napot (18 óra).